KONTAKT


DZIAŁ HANDLOWY

Anita Rzepka
Kupiec
Drogerie Jasmin Sp. z o.o.
Ul. Paprotna 3
51-114 Wrocław
tel: 726-005-594
a.rzepka@drogeriejasmin.pl
Renata Rokita
Kupiec
Drogerie Jasmin Sp. z o.o.
Ul. Paprotna 3
51-114 Wrocław
tel: 500-027-546
r.rokita@drogeriejasmin.pl

DZIAŁ FRANCZYZY

Małgorzata Stelmaszczyk

Manager ds Franczyzy
telefon: 697-974-709
email: m.stelmaszczyk@drogeriejasmin.pl

Oliwia Sobolewska

Regionalny Koordynator ds Ekspansji
telefon: 726-004-079
email: o.sobolewska@drogeriejasmin.pl

Łukasz Widyński

Regionalny Koordynator ds Ekspansji
telefon: 508-331-142
email: l.widynski@drogeriejasmin.pl

Mariusz Lipkowski

Regionalny Koordynator ds Ekspansji
telefon: 726-002-794
email: m.lipkowski@drogeriejasmin.pl

DZIAŁ MARKETINGU

Adrianna Orzechowska

Specjalista ds. Trade marketingu i non food
telefon: 669-993-219
email: a.orzechowska@drogeriejasmin.pl

Patrycja Pawłowska

Specjalista ds. e-commerce
telefon: 667-900-529
email: p.pawlowska@drogeriejasmin.pl

Drogerie Jasmin Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Sycowskiej 40, kod pocztowy 60-003, zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym w Poznaniu Wydział VIII Gospodarczy KRS pod numerem 0000238589, NIP 7792071538, REGON: 639596363

Dane osobowe przetwarzane są w celu nawiązania z Tobą kontaktu i obsłużenia Twojej prośby. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji celu przetwarzania. Inne ważne informacje dotyczące zasad przetwarzania danych osobowych, w szczególności podstawa prawna, wszystkie cele przetwarzania, okres przetwarzania danych osobowych oraz uprawnienia przysługujące Tobie jako podmiotowi danych są szczegółowo określone w Polityce Prywatności dostępnej tutaj/link.