W sobotę , 17.02. w Czerwonaku koło Poznania została otwarta nowa Drogeria Jasmin. To już druga drogeria pod logo naszej marki należąca do Lidki i Macieja Dziemieńczuk. 3 lata temu Pani Lidka postanowiła zrezygnować z posady w bankowości i rozpocząć pracę na własny rachunek. Tak rozpoczęła się przygoda z bardzo kobiecą branżą, jaką są kosmetyki. Pani Lidce bardzo pomaga mąż Maciej, oboje są bardzo kreatywni w doskonaleniu swoich miejsc pracy. Wystarczy popatrzeć na zdjęcia  – w taki dopieszczonym wnętrzu aż chce się kupować. W nowej drogerii zatrudnione są dwie sprzedawczynie z dużym doświadczaniem i znajomością oferty kosmetycznej.

W dniu otwarcia sklepu właściciele zadbali o marketing informujący klientów o super promocjach i ofertach specjalnych. Nie obyło się również bez dekoracji w naszej ulubionej kolorystyce magenta oraz muzyce cieszącej ucho kupujących. Wszystkie klientki mogły skorzystać z porad wizażystki .

Drogeria posiada bogatą ofertę kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, nie przejdziemy obojętnie również obok ciekawych ekspozycji farb i produktów do stylizacji włosów. Na półkach znajdziemy również produkty ekologiczne wpisujące się w obecne trendy. Ze względu na lokalizację w małej pod poznańskiej gminie wiejskiej sporą część sklepu zajmuje oferta z chemią gospodarczą.

Właścicielom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów w pracy, a za 3 lata lub może szybciej kolejnego otwarcia.