Już od listopada w wybranych drogeriach Jasmin startuje program lojalnościowy dla klientów drogerii, który umożliwi szybsze i prostsze korzystanie z promocji, rabatów oraz zniżek obowiązujących w danej drogerii. Każdy klient który przystąpi do programu będzie mógł korzystać z rozmaitych promocji, które będą indywidualnie przypisywane do jego konta. Mechanizm działania jest wyjątkowo prosty i nie wymaga noszenia przy sobie żadnych dodatkowych kart z numerem ID, wystarczy karta do bankomatu lub numer telefonu. Te dane bowiem będą kojarzone z danym kontem, więc niezależnie od tego, czy użytkownik będzie dokonywał zakupów gotówką czy poprzez terminal płatniczy do jego indywidualnego konta zawsze będą spływały punkty za zakupy. Dodatkowo każdy klient będzie miał możliwość dokładnego sprawdzenia obowiązujących promocji przypisanych do jego konta poprzez aplikację Zencard na telefonie komórkowym lub poprzez stronę www. Warto również zauważyć, iż przystąpienie do programu jest całkowicie darmowe, jeden użytkownik może zarejestrować kilka kart podpiętych do jednego konta, co umożliwi kumulowanie punktów.

KAMPANIA AKTYWACYJNA:

Każdy Klient zarejestrowany do systemu ZenCard otrzymuje wirtualny 5% kupon rabatowy do wykorzystania przy następnych zakupach. Wydany Kupon ważny jest przez okres 1 miesiąca od daty wydania a otrzymanie kuponu potwierdzane jest wiadomością sms z informacja o wysokości zniżki oraz datą ważności kuponu. Po upływie daty ważności, kupon traci ważność, a Klient możliwość realizacji zniżki.

Kupon aktywacyjny wydawany jest tylko raz wyłącznie dla nowych uczestników, rejestrujących się w ZenCard, do pierwszej transakcji wywołanej po rejestracji.

KAMPANIA STEMPLOWA

Kampania stemplowa działa w oparciu o określone progi zakupowe. Np. klient, który cyklicznie robi zakupy w sklepie za minimum 50zł przy każdym zakupie otrzymuje na swoik wirtualnym koncie stempel, w zależności od częstotliwości wizyt automatycznie naliczają się rabaty np.

  • po 3 wizytach rabat w wysokości 5%
  • po 6 wizytach rabat w wysokości 8%
  • po 10 wizytach rabat w wysokości 10%

Warunkiem otrzymania tej karty oraz możliwości nabicia stempelków jest dokonanie zakupu o minimalnej wartości 50,00. Realizacja zniżek następują automatycznie podczas kolejnych transakcji. Termin  ważności kampanii: 6 miesięcy od spełnienia pierwszego warunku.

Zapraszamy wszystkich chętnych klientów do przystąpienia do programu lojalnościowego Jasmin powered by Zencard.