Nowy sezon oznacza zmiany w modzie, fryzjerstwie, makijażu i w manicure. Przyjrzyjmy się tej ostatniej kwestii – oto najbardziej pożądane jesienią i zimą trendy, które najlepiej skomponują się z naszymi stylizacjami!

Geometria, kropki i kontrasty
Geometryczne wzory królują na naszych paznokciach już od kilku sezonów. Także w obecnym możemy zdecydować się na trójkąty, minimalistyczne kropki, paski czy kwadraty. Warto połączyć je z kontrastującymi kolorami – taki manicure przyciąga spojrzenia i wygląda niezwykle stylowo.

beautiful blue manicure with chrysanthemum flowers. spa

Czerń, granat i ciemna zieleń
Rezygnujemy z wiosenno-letnich pastelowych odcieni na rzecz głębokich i zdecydowanych barw. Czerń i głęboki granat są kolorami, które doskonale wyglądają na krótkich paznokciach lub lekko wydłużonych migdałach. Butelkowa zieleń z kolei wspaniale broni się w wersji samodzielnej, bądź w połączeniu ze złotem.

Burgundy i ciemne fiolety
Zawojowały poprzednią jesień i także w tym roku szalejemy na ich punkcie! Trudno się dziwić, gdyż są to kolory wprost idealne na ten czas. Lekko przydymiony burgund pięknie wygląda przy każdym odcieniu skóry, także w  przypadku bardzo jasnych dłoni. Natomiast głęboka oberżyna to wręcz klasyczny odcień, który z pewnością znajdziesz w każdej jesienno-zimowej kolekcji lakierów.

Złoto w wielu wydaniach
Zazwyczaj rezerwowałyśmy je na wieczorne wyjścia – w tym sezonie, w stonowanej wersji śmiało możemy nosić złotka także na co dzień. Triumfy święci zarówno różowe złoto, jak i klasyczny, żółty odcień tego koloru. Na dzień warto wybrać opcję matową bądź metaliczną, wieczorem okraszajmy nasze stylizacje błyszczącymi drobinkami.